אודות

'נותנים באהבה', כשמו כן הוא: נתינה לנזקק מתוך אהבה, כשווה בין שווים.

החל משנת 2006, ארגון 'נותנים באהבה' יוזם ומפעיל מספר רב של פרויקטים כגון סלי מזון למשפחות נזקקות לתינוקות ולפעוטות, ארוחות עשר, ארוחות צהריים ליום לימודים ארוך, פעילויות רווחה ובריאות כגון קייטנות ואירועים לאוכלוסיות מיוחדות, חוגי הכשרה לנוער בסיכון גבוה, הכשרה מקצועית ליציאה ממעגל העוני ופעילות למען המבוגרים בקהילה. אלה הם רק חלק מכלל הפרויקטים המיועדים לקדם, לתמוך ולהוביל צעד אחר צעד במאבק למען חברה צודקת, הוגנת, שוויונית וטובה יותר.

ארגון 'נותנים באהבה' כולל מספר מחלקות, אשר בכל אחת מהן פועלים מתנדבים האחראים על אחד מתחומי הפעילות של הארגון. בשנים האחרונות משקיע הארגון מאמצים מיוחדים בהרחבת פעילותו לפעילות המיועדת לאוכלוסיות בעלות פוטנציאל ליציאה ממעגל המצוקה, כגון הפעלת חוגי הכשרה לנוער בסיכון ותוכניות הכשרה מקצועיות. פעילויות אלה מיועדות להעניק כלים המאפשרים לנתמכים להשתחרר ממעגל התמיכה ולצאת לדרך עצמאית בכוחות עצמם.

למרות הרחבת פעילותו של הארגון, קיימות עדיין מאות ואלפי משפחות המבקשות סיוע ועדיין אין ביכולתנו להעניק להם אותו. לדוגמא, לפרויקט ארוחות עשר לילדים רעבים נרשמו בתי ספר רבים המעוניינים להצטרף לפרויקט ועדיין לא קיבלו מענה. פעילותו של הארגון מבוססת על תרומות, כאשר כספי התרומות משמשים לרכישת מזון, ציוד, הסעות ומימון המערך הלוגיסטי והפעלתו על ידי צוותים של מאות מתנדבים בכל רחבי הארץ. אנו מתעלים את כספי התרומות לתחומי הפעילות השונים באופן מחושב, מאורגן ובשקיפות מלאה. סייענו ואנו מסייעים כיום לעשרות אלפי משפחות, בין אם בהתמודדות יומיומית עם מצוקה כלכלית, ובין אם בפיתוח כלים להתמודדות עתידית טובה יותר. לעיתים, עצם הידיעה עבור המשפחות כי יש למי לפנות, יש מי שמוכן להקשיב, לתת, לתרום ולסייע היא המפתח אל עבר התגברות על הקשיים והבטחת עתיד טוב יותר, ובעיקר עבור הילדים שהנם מוקד פעילותו של הארגון.

'נותנים באהבה' קוראים גם לך לתת, באהבה. תודה מקרב לב על נכונותך לסייע, לתרום, לחזק את ידינו ולהצטרף למעגל הנתינה.