חזון

ישראל היא מדינה בעלת גוונים רבים. לצד התפתחות טכנולוגית, כלכלית וחברתית, המייצבת את ישראל כאחת המדינות המובילות בעולם בתחומי ההייטק והכלכלה הפיננסית, העוני והפערים הכלכליים הקיימים בחברה רק הולכים וגדלים. על פי הנתונים העדכניים של הביטוח הלאומי, כחמישית ממשקי הבית בישראל (18.8%) חיים בחוסר ביטחון תזונתי. המשמעות המספרית היא 747,000 נפשות, מתוכן 285,000 ילדים. (מתוך סקר ביטחון תזונתי של המוסד לביטוח לאומי שפורסם בשנת 2014).

אנו ב'נותנים באהבה' מאמינים כי לכל אדם יש הזדמנות שווה להצליח. אנו מאתרים משפחות ואוכלוסיות מיוחדות שנקלעו למצבים קשים, ומנסים להעניק להם בטחון ואמונה ביכולתם לשנות את מצבם. מטרתנו היא לעזור ולסייע למשפחות, הורים, ילדים, ולכל אזרח במדינה ללא הבדל דת, גזע ומין לצאת ממעגל המצוקה ומהתחושה הקשה אל עבר עתיד ורוד וטוב יותר.

מחלקות שונות בארגון עוסקות במגוון רב של פרויקטים הכוללים סלי מזון למשפחות נזקקות לתינוקות ולפעוטות, ארוחות עשר, ארוחות צהריים ליום לימודים ארוך, פעילויות רווחה ובריאות כגון קייטנות ואירועים לאוכלוסיות מיוחדות, חוגי הכשרה לנוער בסיכון גבוה, הכשרה מקצועית ליציאה ממעגל העוני ופעילות למען המבוגרים בקהילה.

אנחנו קוראים לך להצטרף אלינו. יחד, נהפוך את ישראל למקום טוב יותר.

13-160x100