חזון

ישראל היא מדינה בעלת גוונים רבים. לצד התפתחות טכנולוגית, כלכלית וחברתית, המייצבת את ישראל כאחת המדינות המובילות בעולם בתחומי ההייטק והכלכלה הפיננסית, העוני והפערים הכלכליים הקיימים בחברה רק הולכים וגדלים. על פי הנתונים העדכניים של הביטוח הלאומי, כחמישית ממשקי הבית בישראל (18.8%) חיים בחוסר ביטחון תזונתי. המשמעות המספרית היא 747,000 נפשות, מתוכן 285,000 ילדים. (מתוך סקר ביטחון תזונתי של המוסד לביטוח לאומי שפורסם בשנת 2014).

אנו ב'נותנים באהבה' מאמינים כי לכל אדם יש הזדמנות שווה להצליח. אנו מאתרים משפחות ואוכלוסיות מיוחדות שנקלעו למצבים קשים, ומנסים להעניק להם בטחון ואמונה ביכולתם לשנות את מצבם. מטרתנו היא לעזור ולסייע למשפחות, הורים, ילדים, ולכל אזרח במדינה ללא הבדל דת, גזע ומין לצאת ממעגל המצוקה ומהתחושה הקשה אל עבר עתיד ורוד וטוב יותר.

מחלקות שונות בארגון עוסקות במגוון רב של פרויקטים הכוללים סלי מזון למשפחות נזקקות לתינוקות ולפעוטות, ארוחות עשר, ארוחות צהריים ליום לימודים ארוך, פעילויות רווחה ובריאות כגון קייטנות ואירועים לאוכלוסיות מיוחדות, חוגי הכשרה לנוער בסיכון גבוה, הכשרה מקצועית ליציאה ממעגל העוני ופעילות למען המבוגרים בקהילה.

אנחנו קוראים לך להצטרף אלינו. יחד, נהפוך את ישראל למקום טוב יותר.

13-160x100

בשנים האחרונות עבר הארגון תהליך מהתמקדות בחלוקת מזון כגון ארוחות עשר לילדים רעבים, חלוקת סלי מזון למשפחות נזקקות ופעילות מורחבת לקראת החגים, הממשיכה להתבצע גם כיום, אל עבר פעילות המיועדת לסייע לאוכלוסיות ביציאה ממעגל המצוקה ופיתוח כלים לפרנסה וחיים עצמאיים ללא תלות בסיוע. כחלק מתהליך זה מפתח הארגון חוגי הכשרה לילדים ונוער בסיכון, ומשלב אותם לאחר מכן בפעילות הארגון ובנתינה לאחר ולמען הקהילה. בנוסף, החל משנת 2009 החל הארגון בהפעלת תכניות הכשרה מקצועית כגון חשמלאות, טכנאות מחשבים, פיתוח תוכנה, עיצוב פנים ואיפור וקוסמטיקה המועברים לאוכלוסיות המתאימות לכך בשיתוף עם רשויות הרווחה. לאחר תוכניות אלה מסייע הארגון במציאת תעסוקה בתחום עבור בוגרי תוכניות ההכשרה, ובכך מאפשר לבוגרים יציאה לחיים עצמאיים. חזון הארגון הוא לאפשר את ההזדמנות להצלחה עבור כל גווני האוכלוסייה, ובעיקר חלקים באוכלוסייה עבורם נתוני הפתיחה חלשים יותר.